Startlista 2018

När du anmält dig och betalningen registrerats dyker du snart upp i startlistan. Vi har inget tjusigt anmälningssystem utan tillämpar handpåläggning så ge det lite tid innan du hör av dig till oss och undrar varför du inte dyker upp i listan.


#Namn:Hemort/land:Klubb:
1Odd LarsonTäbyBlåfrusen LK
2Erland WaldreusTäbyBlåfrusen LK
3Jonas RomfeltAspuddenBlåfrusen LK
4Zakarias MattonSkarpnäckBreakbeat Runners
6Niklas KarlssonSicklaWorldofswimrun
7Ulf AngelsiööUppsalaStorvreta IK Skidor
8Martin KindgrenStockholmSSC Athletics
9Benny HalvarssonNorrtäljeOrrmofishing
10Daniel GeorgeDanderyd
11Edward Alm GerentzLidingöLidingö
12Pernilla KarmanStockholm
13Roger BjörkbackaTäbyTäby
14Per JämteldStockholmGotham TC
15Klas PetterssonÅkersbergaTrimble IF
16Gustav NilandTäby
17Tove StrömbergTäbyTIS Löpargrupp
18Jessica FremnellStockholmVallentuna FK
19Einar CardonaNackaLos Nachos
20Magnus SegerSTOCKHOLMNamibia Dustdevils
21Pontus MarkerydTäbyFLIR
22Joakim MalmerfeltÅkersbergaÅkersberga Triathlonförening
23Maria Svensson StockholmStockholm
24Johan Lundkvist EkeröTeam ormsalva
25Tobias TybergTäbyTeam Ormsalva
26Anders JohanssonÅkersbergaTeam Mediateknik
27Michael SjöholmStockholm
28Charlotte RørdamÅkersbergaNorra Stockholm Endurance
29Johan SvahnTullingeTullinge
30Andrew MaierÅkersberga Team Nordic Trail
31Carl Stael von HolsteinTäbyTIS Löpargrupp
32Anders LjungqvistGöteborgIngen
33Mikael HedmanStockholmHammarby sjöstad
34Lea DabiriTäbyFlir IF
35Martin Lembke Uppsala
36Örjan Östervall ÅkersbergaNSE
37Ida Johansson StockholmTeam Nordic Trail
38Marcus BrenegårdKungsholmenLos Nachos
39Tobias LarssonVallentunaRoden Triathlon Club
41Martin StrömStockholmDOA
43Joaquin SantanaBrommaMikkeller Running Club Stockholm
44Tomas HellmanStockholmStockholm Multisportklubb
45Karl-Johan BryngelssonStockholm
48Nina Ellmark NyköpingStigtomta löpning
49Sussi LorinderÖsterskärSalomon Running Sweden alias Team Sussi
50Axel StattinNackaVegan Runners IK
51Antoine BellecUppsalaUp
52Jan-Erik Ramström NynäshamnSLDK
54Karin FrimodtÅrstaIF Linnéa
56Carina BorénJohanneshov SLDK
57Christian JonhammarTyresöRRT / SUMO
61James PrattSPÅNGAHappy Runners
63Johan ParkvallStockholmStockholm
64Henrik HultBrommaPuppy Adventure Team
65Helene PrattSpångaHappy Runners
67Cristian BarbiciSollentuna, StockholmRRT
68Michael ManolescuStockholmRRT
70Katrin EngelmarkGävleClub Running Sweden
72Mladen Nikitovic StockholmHägersten
73Simon AxlundÖsterskärÖsterskär
74Henning FärnströmLinköpingIK NocOut.se
75Christian CarlstenBrommaPuppy Adventure Team
78Daniel NilssonLidingöFK Studenterna
80Carl NorellÅkersbergaÅkersberga
81Marcus DavidssonKummelnäsKummelnäs
82Tommy KjellssonHÄGERSTENTeam Skavsåret IF
83Mikael HeimdahlNorrtälje24h Meals Adventure Team
84Fredrik WachsnerVallentuna
85Henrik PehrsonSolnaEricsson Stockholm IK
86Timo PohtoNackaTeam-O
87Inga-Sarah LindholmVallentunaVallentuna FK
88Gunilla AxelssonUppsalaUppsala LK
90Daniel PeiroÖSTERSKÄRÅkersberga spring
91Åsa GarfvéÅkersbergaNSE
93Andrey DevyatkinSkogåsIbuprofen Lovers

Anmälningsavgiften inte registrerad än
60Daniel Becker VaxholmNSE
62Philip RobsonSthlmStadionmys
66Christer Tinnerholm GrillbyBålsta IK
92Frida StrömStockholm